CzechSlovakEnglish
Create a new account

Pracovník/ce v supermarketu - Brno
2019-04-14 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn.

234 jobs found.

Brigáda v supermarketu - 138 Kč/h - volitelné směny!!! - Třeboň, Jihočeský kraj
2019-04-17 - Manpower - manpower.cz
POPIS POZICE vyskladňování a doplňování zbožíkontrola čerstvosti kvality a cenového značení odbavení zákazníků na pokladnách informacích a obslužných pultechdopékání pečiva a další PROFIL KANDIDÁTA vstřícné jednání se zákazníky ochotu učit se novým... (138 Kč/hod)

Pracovník/ce v supermarketu - Kostelec nad Černými Lesy, Středočeský kraj
2019-04-21 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn.

BRIGÁDA úklidové práce (Supermarket TESCO Studénka) - Nový Jičín
2019-04-09 - Tesco Stores ČR a.s. - www.fajn-brigady.cz
Informace PRACOVNÍ NÁPLŇ: * Úklidová činnost Co od vás očekáváme * Zajišťování hygienického úklidu a prací souvisejících s udržováním čistoty na prodejní ploše a v prostorech zázemí obchodní jednotky. Čištění a umývání polic, regálů, znečištěných ploch na ... (105 Kč/hod)

Brigáda - úklidové práce (supermarket Studénka) - Studénka, Moravskoslezský kraj
2019-04-09 - Tesco Stores ČR a.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ? Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme, že ... (105 Kč/hod)

Do supermarketu v Tanvaldu hledáme posilu - Tanvald, Liberecký kraj
2019-04-08 - CREDIT CZECH s.r.o. - flek.cz
Hledáte brigádu s možností plánování směn dle Vašich časových možností? Co bude Vaší náplní: • vybalování a doplňování zboží • kontrola záručních lhůt • práce na pokladně Požadujeme: • pravidelnou a včasnou docházku do práce (zodpovědnost a spolehlivost) • potravinářský...

Pokladní v supermarketu - Benešov - Benešov
2019-04-21 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme vhodné pracovníky na práce pokladní v supermarketu. Jedná se o směnný provoz. Požadujeme pracovitost, spolehlivost a poctivost.

Ostraha do Supermarketu Albert - Olomouc
2019-04-08 - CBS PROFESIONAL security agency, a.s. - fajn-brigady.cz
Informace Obchůzková činnost Jednoduchou dokumentace Komunikace s vedení prodejny Autoritativnost ochrana majetku klienta Co od vás očekáváme trestní bezúhonnost spolehlivost fyzická zdatnost Co vám nabízíme práce ve stabilní společnosti... (100 - 110 Kč/hod)

Pultů do supermarketu v Pardubicích - Pardubice
2019-04-09 - ABZAKOVO spol. s r.o. - fajn-brigady.cz
...Informace Hledáme šikovné a čistotné brigádníky na obsluhu pultů do supermarketu v Pardubicích. Nástup možný ihned! Náplň práce: • obsluha zákazníků • doplňování zboží (saláty, sýry, ryby, maso, atd.) • udržování čistoty pultů Co od vás očekáváme... (113 - 115 Kč/hod)

Pracovník nočního doplňování Supermarket Rajhrad - Brno-venkov
2019-04-15 - Tesco Stores ČR a.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ? Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme... (19600 Kč)

Výpomoc na pokladně do supermarketu - Praha
2019-04-14 - ABZAKOVO spol.s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme brigádniky do obchodu na pozice obsluha pokladnyNáplň práce:- doplňování zboží- kontrola data spotřeby zboží- práce na pokladněLokalita: Praha 4, Praha 5, Praha 9, Praha 10 - mzda 125,-/hod.- Týdenní záloha - 50%- plánování směn - možnost výběru lokality - potravinářský...

Noční doplňování Supermarket Rajhrad - Brno-venkov
2019-04-15 - Tesco Stores ČR a.s. - profesia.cz
Informace o pracovním místě Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti V ČEM JE PRÁCE NA OBCHODNÍCH JEDNOTKÁCH SPECIÁLNÍ? Jsme v přímém kontaktu s lidmi, pro které tohle všechno děláme. S našimi zákazníky. Každý den se staráme o jejich spokojenost. Snadno poznáme... (113 Kč/hod)

Super brigáda v supermarketu #wRDK7 - České Budějovice
2019-04-18 - INDEX NOSLUŠ s.r.o. - jenprace.cz
Náplň práce: Práce ti není cizí a chceš si něco přivydělat? Pokud tvá odpověď zní ANO, tak si ten pravý člověk, kterého hledáme pro našeho významného klienta, kterým je známý hypermarket v Českých Budějovicích Nemusíš se bát, všechno tě naučíme. Vybrat si můžeš... (120 - 132 Kč/hod)

Noční doplňování v supermarketu (Pardubice) - Pardubice
2019-04-17 - ABZAKOVO spol. s r.o. - fajn-brigady.cz
Informace Pro dlouhodobou spolupráci hledáme brigádníky na pozici – noční doplňování Směny: 22:00–6:00 (6:30) Vše záleží na Vašich časových možnostech V rámci práce budete: - komunikovat s vedoucím - markovat zboží - doplňování zboží Co od vás očekáváme... (113 - 115 Kč/hod)

Pokladní v supermarketu - 138,-/hod! - Hradec Králové
2019-04-15 - ADECCO spol. s r.o. - fajn-brigady.cz
...Informace Hledáme spolehlivé a šikovné brigádníky starší 18 let na pozici Pokladní v supermarketu v Hradci Králové. Směny dle domluvy a požadavku supermarketu. Co budete v rámci brigády dělat? - komunikace se zákazníky - práce s hotovostí a stravenkami... (138 Kč/hod)

Pracovník/ce v supermarketu - Kostelec nad Černými Lesy, Středočeský kraj
2019-04-21 - Agentura Plus - Agentura Plus
Pracovník/ce v supermarketu Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Kontaktní... (114 Kč/hod)

BRIGÁDA - ÚKLID (Supermarket Tesco Zubří) - Vsetín
2019-04-17 - Tesco Stores ČR a.s. - fajn-brigady.cz
Informace - úklid prodejní plochy a zázemí v ranních hodinách Co od vás očekáváme - věk minimálně 18 let - trestní bezúhonnost Co vám nabízíme - skvělý pracovní kolektiv (113 Kč/hod)

PRACOVNÍK/CE V SUPERMARKETU - 114 Kč/hod. - Kostelec nad Černými Lesy, Středočeský kraj
2019-04-19 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme spolehlivé brigádníky do supermarketu na různé pozice: pokladní, obsluha lahůdek, doplňovaní zboží. Požadujeme: průkaz pro práci v potravinářství, plnoletost, čistý trestní rejstřík. Nabízíme: výplatu týdně, výběr směn. Pracovní doba: 07:00-15:00 Mzda:...

Pokladní do supermarketu. - Praha
2019-04-15 - MSG Professional s.r.o. - volnamista.cz
Hledáme nové kolegy/kolegyně pro práci na pokladně.Čakovice,Zličín.Markování zboží,příjem a výdej hotovosti.Nabízíme:120-130Kč/h.Možnost výběru směn(délka směny 10-12hod)stálý příjem,týdenní zálohy,možnost krátkodobé i dlouhodobé spolupráce.Požadujeme:věk min.18let,platný... (120 - 130 Kč/hod)

VEDOUCÍ SMĚNY (Supermarket Tesco Zlín) - Zlín
2019-04-11 - Tesco Stores ČR a.s. - www.inwork.cz
Informace * dohlížet a zodpovídat za správnost a dodržování nastavených interních rutin a procesů včetně legislativních požadavků * vést směnu a zastupovat manažera obchodu v době jeho nepřítomnosti * doručit prvotřídní zákaznický servis * být lídrem pro své kolegy... (22500 - 25200 Kč)

POKLADNÍ V SUPERMARKETU - 107 Kč/hod. - Benešov
2019-04-19 - AGENTURA PLUS s.r.o. - hitprace.cz
Hledáme vhodné pracovníky na práce pokladní v supermarketu. Jedná se o směnný provoz. Požadujeme pracovitost, spolehlivost a poctivost. Pracovní doba: 06:00-15:00 Mzda: 107 Kč/hod. Místo: Benešov-Středočeský kraj Vhodné pro: muži/ženy Kontaktní osoba Adriana...


By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.