CzechSlovakEnglish
Create a new account

Specialista/ka péče o klienty - Vítkovice, Moravskoslezský kraj
2019-06-17 - AXA - vimvic.cz
...se na pojistná řešení nejvyšší kvality a je uznávána pro své silné stránky při jejich realizaci. Celosvětově má více než 90 milionů klientů a 214 000 zaměstnanců. Podnikání společností AXA je geograficky diverzifikováno a hlavní podniky se zaměřují na Evropu, Severní...

48559 jobs found.

Specialista péče o klienty - Praha
2019-06-04 - Bohemia Energy - proudly.cz
...vítat je v naší firmě, ověřovat správnost právě sepsaných smluv, řešit se zákazníky prodloužení smlouvy nebo se starat, aby zůstali klientem Bohemia Energy. Požadujeme: máte výborné komunikační dovednosti; máte kultivovaný a příjemný projev; jste odolní... (25000 - 50000 Kč)

Specialista/ka péče o klienty - Šumperk
2019-06-24 - AXA - vimvic.cz
...se na pojistná řešení nejvyšší kvality a je uznávána pro své silné stránky při jejich realizaci. Celosvětově má více než 90 milionů klientů a 214 000 zaměstnanců. Podnikání společností AXA je geograficky diverzifikováno a hlavní podniky se zaměřují na Evropu, Severní...

Specialista/ka péče o klienty - Břeclav
2019-06-24 - AXA - vimvic.cz
...Vaší práce? vyhledávání nových obchodních příležitostí tvorba, návrh a prezentace smluv klientům poradenství v oblasti pojišťovnictví a financí pro firemní klientelu péče o stávající klienty, správa portfolia klientů Co od Vás očekáváme? samostatnost,... (60 Kč/hod)

Specialista/ka péče o klienty - Karlovy Vary
2019-06-24 - AXA - vimvic.cz
...se na pojistná řešení nejvyšší kvality a je uznávána pro své silné stránky při jejich realizaci. Celosvětově má více než 90 milionů klientů a 214 000 zaměstnanců. Podnikání společností AXA je geograficky diverzifikováno a hlavní podniky se zaměřují na Evropu, Severní...

Specialista péče o klienty - Tábor
2019-06-13 - NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - hitprace.cz
Co budete dělat - starat se o přidělené klienty, potvrzovat domluvené schůzky od našeho call centra, plnit požadavky klientů, osobně se setkávat s našimi klienty, rozvíjet portfolio vlastních klientů, realizovat obchody, vzdělávat se s podporou manažera, reprezentovat mezinárodní... (25000 - 50000 Kč)

Specialista péče pro stávající klientelu - Stodůlky, Praha
2019-06-19 - COFIDIS s.r.o. - jenprace.cz
...Jmenuji se Julo a mám na starosti oddělení prodeje pro stávající klientelu. Představím Ti pozici, náplň práce a vše, co Tě u nás čeká.......sestavování úvěrových produktů dle individuálních potřeb klienta) * Péče o naše zákazníky prostřednictvím různých kanálů (e-mail, chat,... (10000 Kč)

Specialista péče o klienty - Tábor - Tábor
2019-06-15 - Kooperativa - vimvic.cz
...Volné místo Specialista péče o klienty ve společnosti NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku . Pracoviště se nachází na adrese Palackého 357/5, Tábor, 390 01 Tábor 1. Jedná se o práci na plný úvazek (pružná pracovní doba) s počátečním platem /... (25000 - 50000 Kč)

Specialista péče o VIP klienty - pojišťovnictví - Praha
2019-06-24 - RESPECT - vimvic.cz
...Rozšiřujeme divizi VIP RESPECT o nového člena. O naše klienty se staráme ze všech sil, již ale potřebujeme na oddělení posilu, která nám pomůže spravovat naši stávající VIP klientelu v oblasti pojištění osob (odpovědnost občanů, životní pojištění, penzijní připojištění...

Klientský specialista/-ka pro podporu VIP klientů - Hradec Králové - Hradec Králové
2019-06-10 - ČSOB - proudly.cz
...Popis pracovní pozice: Řešení telefonických dotazů VIP klientů k systému klientského přístupu Koordinace vyřešení problémů, s nimiž VIP klient zavolá, ke spokojenosti klienta Spolupráce s týmy Vzdáleného bankovnictví – předávání informací Možnost využívání...

Specialista péče o klienty - odchozí linka (Teplice) - Finanční poradce - Teplice
2019-06-15 - Raiffeisenbank a.s. - hitprace.cz
...práce Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější banka roku v České republice, přidejte se k nám! Máte chuť komunikovat s klienty, umíte se usmívat do telefonu a chcete na sobě pracovat? Staňte se součástí našeho týmu odchozího volání v Teplicích. „Na práci...

Specialista/specialistka péče o klienty - Pardubice - Zelené Předměstí, Pardubický kraj
2019-06-06 - AV Institut s.r.o. - praceozp.cz
...Náplň práce: on-line podpora klientů na webu vytváření a uzavírání nabídek a smluv konzultace a výběr těch nejlepších služeb dle individuálních potřeb klientů telefonní a mailovou komunikace s nimi, včetně chatu návrh možných řešení - úprava smlouvy... (95 Kč/hod)

Specialista péče o klienty - příchozí linka - Teplice - Teplice
2019-06-24 - Raiffeisenbank - Kontaktní centrum - vimvic.cz
...ostatním? Staňte se součástí 12 členného týmu PŘÍCHOZÍ infolinky v Teplicích . Vaším úkolem bude starat se o příchozí požadavky klientů a komunikovat s kolegy v týmu i v dalších útvarech banky. Jsme počtvrté v řadě klientsky nejpřívětivější banka roku v České... (32000 Kč)

Specialista/-tka péče o klienty - Nové Město, Praha
2018-02-15 - Prvni Klubova Рojišťovna a.s. - Prvni Klubova Рojišťovna a.s.
Specialista/-tka péče o klienty 7. ledna 2019- PRVNÍ KLUBOVÁ Máte radost, když někomu pomůžete něco vyřešit? Umíte naslouchat? Pojďte s námi rozvíjet skvělý projekt PRVNÍ KLUBOVÉ pojišťovny! Naše členská základna se rozrůstá a potřebuje péči a příjemné...

Konzultant/ka zákaznické linky - péče o stávající klienty - Ostrava
2019-06-04 - EFSETE s.r.o. - hitprace.cz
...nehrajeme, jsme Call Centrum, jsme EFSETE (20000 - 40000 Kč)

Specialista péče o klienty Praha - klientský kmen zajištěn - Praha
2019-05-25 - Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - vimvic.cz
...Firma Popis pozice Stanete se specialistou v oboru pojišťovnictví, získané zkušenosti uplatníte nejen v individuální péči o klienta nebo v následné kariéře, ale především v osobním životě. V naší práci vzájemně kombinujeme administrativu i telefonní komunikaci... (23000 Kč)

SPECIALISTA/-KA PRO FIREMNÍ KLIENTELU PODNIKATELSKÝCH RIZIK - Hradec Králové
2019-05-25 - ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB - hitprace.cz
SPECIALISTA/-KA PRO FIREMNÍ KLIENTELU PODNIKATELSKÝCH RIZIK - PP i DPČ na dobu neurčitou, nástup možný od 20.5.2019 - Požadujeme: min. ÚSO s maturitou nebo 3 roky praxe v oboru pojišťovnictví, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC, ochota učit se nové věci, komunikativnost... (25000 - 50000 Kč)

Využijte své zkušenosti v péči o klienty - Brno
2019-01-17 - Manpower - manpower.cz
...POPIS POZICE A co bude Vaší náplní práce? - péče o klienty jak osobně na pobočce, tak i telefonicky - konzultace produktů, které banka poskytuje - prodej těchto produktů na míru klientovi - aktualizace a ověřování osobních dat klientů  PROFIL KANDIDÁTA... (100 Kč/hod)

Specialista/ka klientských služeb na Helpdesku Pardubice - Výroba a provoz - Pardubický kraj
2019-06-08 - Česká spořitelna, a.s. - hitprace.cz
Máte chuť: být součástí týmu Produktového Helpdesku v Pardubicích? Dokonale rozumět všem bankovním produktům? Naučit se nové komunikační dovednosti, které využijete i v běžném životě? Pokud ano, tak budete: součástí skvěle fungujícího týmu, který radí, v žádném... (20000 - 27000 Kč)

Job in Czechia | Job in Slovakia | Job in Great Britain | Job in United States

By using the Web sites CYBERETIX s.r.o. You agree that the provision of services, traffic analysis and targeting ads use cookies.

(c) 2006-2019 | CYBERETIX s.r.o.